picker

Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Školský rok 2021/22

Na známosť sa všetkým dáva, celkom nová, čerstvá správa: Otvára sa naša škôlka, vstúpte do nej všetci zvonka. Všade hračky a smiech detí, slnko tu aj v zime svieti. Vôkol kvety, veľa stromov, nikomu sa nechce domov. Vitajte všetci, veľkí aj maličkí, tešíme sa na vaše usmievavé tváričky.

Mikuláš ani tento rok neobišiel našu MŠ. Dňa 6. decembra deti navštívil spolu s anjelom a čertom. Detská radosť sa miešala s očakávaním i štipkou strachu. Za básničku alebo pesničku ich Mikuláš so svojimi pomocníkmi odmenil balíčkom sladkostí.

Vianoce – čas lásky, pokoja a radosti. Tak by sme mohli charakterizovať tie nádherné dni naplnené očakávaním, radosťou a láskou. Prajeme vám radostné Vianoce, šťastný Nový rok, do srdca radosti, do práce zdravíčka a na stôl chlebíčka.

Január 2022

Na známosť sa všetkým dáva, mimoriadna správa: “Ako každý rok v tomto čase, fašiangy tu máme zase.” No akéže by to boli fašiangy bez poriadnej fašiangovej zábavy? Preto sa v každej triede našej škôlky uskutočnil KARNEVAL – plný zábavy, smiechu tanca, súťaží a hodovania.

 

 

 

 

To Top